Mert Özel Opel Servisi

Giriş Yapınız      Şifremi Unuttum | Üye Ol

DuyurularDöviz

İstatistikler

İşletmemiz

Mert Özel Opel Servisinde konusunda uzman mekanikerler tarafından aracınıza, orijinal yedek parça kullanımı ile aracınız dört dörtlük test edilerek sizlere teslim edilmektedir.Aracınızı gönül rahatlıgı ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Araçlarinizla ilgili teknik bilgi sahibi personellerle kusursuz hizmet sunmayı kendisine her zaman bir görev olarak benimsemiş olan Mert Özel Opel Servisi her geçen gün kendini geliştirmektedir.Kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak modern ekipman ve cihazlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Mekanik Bölümümüzde kaliteyi hız ile birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Değerli müşterilerimiz aracınızı gönül rahatlıgı ile güvenilir ellere,deneyimli uzman personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile Mert Özel Opel Servisine teslim edebilirsiniz.

Mert Özel Opel Servisi; Opel, Peugeot , Citroen ve Chevrolet marka araçlar için servis ve bakım hizmetleri vermektedir.

Profesyonel personelimiz araçlardaki arızayı bilgisayar destekli olarak derhal tespit edip, onarıma başlar. %100 orjinal yedek parça garantisi altında en kısa zaman diliminde arızanızı giderip aracınızı ev, ofis vs. adresinize teslim edilecek hale getirir.

İlkelerimiz

  • Dürüstlük,
  • Saygı,
  • Güven,
  • Şeffaflık,
  • Sosyal Sorumluluk,
  • Ekip Çalışması,
  • Kalite, Sürekli Gelişim.

Misyon

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda teknolojik gelişmelerde öncü olmak müşteri beklentilerini aşan kalitede hizmet üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmak.

Vizyon

Toplum ve iş yaptığımız kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede hizmet vererek bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak için varız.

acil servis
Sanayi Sitesi, Sanayi Caddesi
No: 9 Iskenderun / Hatay
Telefon: 0326 621 08 88
GSM: 0532 545 94 94
info@mertozelservis.com
banka logolar
Tasarım ve uygulama Ankara Hosting
info@mertozelservis.com

Copyright © Mert Özel Opel Servisi - 2012